سال مهار تورم و رشد تولید
۱۴۰۲ يکشنبه ۹ مهر
EN
برگزاری جلسه تودیع و معارفه مدیر امور مجامع و شرکت‌های تابعه / انتصاب مدیر عامل جدید شرکت کارافرینان آوا سلامت
جلسه تودیع و معارفه مدیر امور مجامع و شرکت‌های تابعه و به همراه معرفی مدیر عامل جدید شرکت کارافرینان آوا سلامت امروز مورخ 2 مرداد ماه 1402 برگزار شد.ابتدا جلسه با آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد سپس مهندس سید حسین صفوی اظهار داشت: زمانی که بنده ریاست هیات امنا را به عهده گرفتم یکی از  موضوع‌های اصلی شرکت‌های تابعه بود لذا در آن زمان با شناختی که از آقای مهندس خدایی داشتم، از ایشان خواستم تا ساماندهی امور مجامع شرکت‌های تابع را بر عهده بگیرند که نتایج مثبت آن را امروز مشاهده می‌کنیم.


رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی افزود: شرکت‌های تابعه هیات امنا فعالیت‌های متنوعی در راستای خدمت رسانی دارند که  همین موضوع باعث شد تا نیازمند چند ماموریت سنگین جهت مدیریت راهبری و ساماندهی وضعیت مالی حساب‌ها، صورت‌های مالی و ... باشیم که همه این موارد به بهترین شکل ممکن با حضور آقای خدایی انجام شد.


وی افزود: متاسفانه امسال علیرغم میل باطنی بنده امکان همکاری با آقای مهندس خدایی به دلیل تغییر محل خدمت ایشان در هیات امنا ممکن نشد و آقای مهندس کریمی مدیرعامل شرکت کارآفرینان آوا سلامت که عضو کمیته حسابرسی نیز هستند به جای ایشان مدیریت امور مجامع شرکت‌ها را به عهده خواهند گرفت و آقای دکتر قاسمی نیز به عنوان مدیرعامل شرکت کارآفرینان آوا سلامت منصوب شدند.


مهندس صفوی در پایان ضمن تقدیر از آقای خدایی در طول مدت خدمتشان انتصاب آقایان مهندس کریمی و دکتر قاسمی  را نیز تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد تا ادامه کار مهندس خدایی جهت ساماندهی امور مجامع و شفاف سازی هرچه بیشتر امور شرکت‌ها با همکاری سایر مدیران ادامه‌دار باشد.


ساماندهی وضعیت شرکت‌های تابعه


آقای خدایی ضمن تشکر از مهندس صفوی گفت: من بسیار خوشحالم که با مجموعه هیات امنا که اهداف عالی و مدیران و پرسنلی با نیت خیر و یکدست دارد آشنا شدم و در این مدت تلاش کردم تا وضعیت نابسامان مالی شرکت ها را سامان دهی نماییم و مطمئن هستم که از این به بعد نیز با مدیریت خوب آقای مهندس کریمی بهتر هم خواهد شد.آقای مهندس کریمی مدیر جدید امور مجامع شرکتها نیز گفت: در زمان تصدی مدیریت مجموعه کارآفرینان آوا سلامت تلاش کردم که کارها بصورت سیستماتیک و ضابطه مند انجام شود. کمیته‌های پیش بینی شده تشکیل، فرایند استخدام و ... تدوین شد و همواره تلاش من بر این است که آیین نامه‌ها و دستورالعمل‌ها به بهترین نحو ممکن اجرا شوند.


شفاف‌سازی هرچه بیشتر صورت‌های مالی 


وی افزود : من نیز این مسیر را ادامه داده و جهت برطرف شدن ضعف‌های موجود و شفاف سازی هرچه بیشتر صورت‌های مالی و حرکت شرکتها بسوی بورسی شدن تمام تلاش خود را بکار خواهم برد.


دکتر قاسمی مدیر عامل جدید شرکت کارآفرینان آوا سلامت نیز گفت: امیدوارم که شایسته این اعتماد باشم  و با توجه به اهمیت شرکت کارآفرینان آوا سلامت نقش این شرکت پررنگ‌تر و تقویت کننده نیروی پرستاری و در راستای اقدامات دولت خواهد بود.
تاریخ:
1402/05/02
تعداد بازدید:
440
منبع:
Powered by DorsaPortal