سال مهار تورم و رشد تولید
۱۴۰۲ يکشنبه ۹ مهر
EN
با حضور وزیر بهداشت انجام شد:
افتتاح بخش توموتراپی بیمارستان نمازی شیراز / درمان سرطان با تعرفه دولتی با کمک هیات امنای صرفه جویی ارزی

با افتتاح بخش توموتراپی بیمارستان نمازی شیراز با حضور وزیر بهداشت امکان درمان سرطان با تعرفه دولتی و فناوری‌های نوین و پیشرفته با کمک هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران فراهم شد.

به گزارش وبدا، وزیر بهداشت بخش توموتراپی بیمارستان نمازی شیراز که با اعتباری بالغ بر 180 میلیارد تومان ساخته و تجهیز شده را افتتاح کرد که این بخش در زمینی با زیربنای 150 متر مربع احداث شده و یکی از جدیدترین تجهیزات بخش پرتو درمانی بیمارستان نمازی شیراز است که با رساندن حداقل دوز پرتو به بافت سالم و حداکثر دوز به بافت سرطانی، نسبت به دستگاه های قبلی با درمان های دقیق باعث افزایش طول عمر و تسریع در روند بهبود بیمار می شود.

دکتر عین اللهی همچنین از پروژه مرکز درمان سرطان این بیمارستان که در زیربنای حدود 7 هزار متر مربع در حال ساخت و در مرحله اجرای فوندانسیون است بازدید کرد. ساخت این پروژه از سال جاری آغاز شده و 5 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

بازدید از پروژه احداث مرکز جامع تصویربرداری این بیمارستان که در زیربنای سه هزار و 100 متر مربع در 5 طبقه برای استقرار دستگاه های پت اسکن، MRI، سونوگرافی و اتاق های عمل در حال ساخت است، دیگر برنامه وزیر بهداشت در این مرکز درمانی بود.

تاریخ:
1402/06/11
تعداد بازدید:
165
منبع:
Powered by DorsaPortal