سال مهار تورم و رشد تولید
۱۴۰۲ يکشنبه ۹ مهر
EN
بازدید 5 ساعته دکتر عین اللهی از امکانات سلامت اطراف و درون حرم مطهر امام رضا(ع)
وزیر بهداشت که به منظور نظارت میدانی از امکانات سلامت در مراسم عزاداری دهه پایانی ماه صفر در استان خراسان رضوی حضور یافته، امروز بازدید 5 ساعته ای از این امکانات در اطراف و درون حرم مطهر رضوی داشت.
 
 

به گزارش وبدا، دکتر بهرام عین اللهی صبح امروز از بخش های مختلف درمانگاه، دندانپزشکی و کلینیک های دارالشفا امام رضا(ع) که در محدوده حرم مطهر رضوی مشغول خدمت رسانی به زائران است، بازدید کرد.

بررسی خدمت رسانی ایستگاه سلامت امید واقع در خیابان شهید نواب صفوی، اتوبوس آمبولانس و پایگاه اورژانس مستقر در خیابان طبرسی و ایستگاه های سلامت مهدیه در خیابان امام رضا(ع) و شهید سالاری واقع در خیابان طبرسی از برنامه های وزیر بهداشت در روز جاری بود.

وزیر بهداشت همچنین ضمن گفتگو با بیماران، مراجعان و زائران و بررسی مشکلات بهداشتی درمانی آنها، از خدمات خدمتگزاران حوزه سلامت تقدیر و از پایگاه اورژانس شهید حاج قاسم سلیمانی حرم مطهر رضوی نیز بازدید کرد.

برای این ایام و روزهای پایانی ماه صفر تعداد 125 پایگاه سلامت فعال شده است که تعدادی از آنها در محدوده حرم مطهر رضوی واقع شده‌اند.

دکتر عین اللهی روز گذشته نیز از موکب های درمانی، پایگاه های سلامت و بیمارستان سیار در مسیر پیاده روی زائران رضوی در محدوده ملک آباد تا مشهد مقدس، بازدید کرده بود.

در این بازدیدها دکتر میعادفر، رییس سازمان اورژانس کشور، دکتر شبستری، رییس و جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه علوم پزشکی مشهد حضور داشتند.

تاریخ:
1402/06/26
تعداد بازدید:
90
منبع:
Powered by DorsaPortal